Nigella
  Imię: Nigella
  Wiek: 5 lat
  Płeć: kotka
  Tagi: cukier w kotkach! nakolankowiec mruczy jak traktor
  Rasa:
  Umaszczenie: czarny
  Do adopcji: Tak
  Zaszczepiony: Tak
  Opis:

  Mała Nigella znaczy Czarnuszka jest faktycznie niezłym ziółkiem. I choćby nie wiem jak mruczała, zawsze w oku zostanie ten błysk czpiotki. Towarzyska i urocza, ma niespotykanie dobry charakter. Uwielbia, jak każdy kot w jej wieku, zabawy, jednak dużo bardziej zależy jej na uwadze opiekuna. 


  Nigella miała bardzo dużo szczęścia. Uniknęła śmierci przynajmniej dwa razy, raz w wypadku, drugi raz z powodu choroby, przez którą zginęło jedno kocię z jej rodzeństwa. Po wypadku (upadek? potrącenie? tego nie jesteśmy pewni) Nigelli pozostała być może trwała kontuzja  - mała kuleje na lewą łakę, prawy staw barkowy też jest uszkodzony. Mamy nadzieję, że Nigellę będzie można jednak rehabilitować. Jest to tym łatwiejsze, że to współpracujący kot. 


   01.02.2015


  Nigella jest już u nas długo, wciąż nie możemy właściwie dociec - dlaczego?... Domek, który na nią czeka chyba nie może do niej trafić...


  Tymczasem Czarnuszka wydoroślała i wypiękiała. Jest dalej prawdziwą czpiotką, uwielbia się bawić. Kocha towarzystwo innych kotów i bardzo dobrze by było, gdyby mogła mieszkać z równie towarzyskim zwierzakiem, jak ona. Towarzystwo ludzkie jest dla niej rownież bardzo ważne, choć nie jest fanką wylegiwania się na kolanach. Potrafi czasem delikatnie ugryźć czy pacnąć łapką - zawsze jest to bardzo delikatne (i te pluszowe łapki!). Nigella zawsze dużo "mówi", więc na pewno zawsze wytłumaczy się ze swego postępowania.


  Miłe i zabawne jest to towarzystwo...Kota tego polecamy osobom, którym brakuje w życiu radości :)

  Mecenas:
  Kontakt:

  Anna Stachura


  ania@podjednymdachem.org


  603 837 421