Operacja Zabieg

 
Obykotelki, Obykotele,

W obliczu panoszącego się wroga - kociej bezdomności - nie chcemy i nie możemy pozostać obojętni. Nasi przyjaciele - Kotowie - nie mogą zostać bez naszej pomocy. Nie chcemy i nie możemy bezczynnie przyglądać się ich ciężkiemu losowi. Dlatego podjęliśmy łatwą decyzję - WOJNA! Wojna z bezdomnością wszędzie tam, gdzie będziemy w stanie walczyć. Podjęliśmy decyzję łatwą, bo naszym zdaniem nie ma alternatywy. Trzeba sterylizować!

 
Zdajemy sobie sprawę, że ta wojna może trwać długo, a stuprocentowe zwycięstwo może nie nadejść. Jesteśmy jednak pewni, że istotom, które człowiek oswoił i które ludzie krzywdzą, musimy nieść pomoc także w ten sposób - sterylizując, by maksymalnie ograniczać skalę nieszczęść i zwiększać szanse na przetrwanie.


Rozkazem mobilizacyjnym dla działających Pod Jednym Dachem armii Kraków i Bielsko-Biała z dniem 18 czerwca 2010 r. rozpoczęliśmy od miesięcy planowane przedsięwzięcie pod kryptonimem


OPERACJA ZABIEG  


Zwracamy się do Was - przyłączcie się do Zjednoczonych Pod Jednym Dachem Sił Zabiegowych. Naszym celem jest nieprzerwane sterylizowanie kotów, szczególnie bezdomnych i wolnożyjących na terenie całego kraju.

 
Co Ty możesz zrobić dla OPERACJI ZABIEG?

 
Zaciągnąć się!Jeśli wiesz, że w Twojej okolicy żyją bezdomne koty sprawdź, czy są wysterylizowane. Jeśli nie, dowiedz się, gdzie można jest wysterylizować, jaki byłby koszt zabiegu. Przemyśl, gdzie kot będzie dochodził do siebie po operacji, upewnij się, że lecznica jest godna zaufania. Skontaktuj się z nami: info@podjednymdachem.org


Obłożyć się Dobrowolnym Podatkiem Wojennym! Każda wojna to wydatki. Nie ma szans, byśmy podołali działaniom wojennym bez finansowego wsparcia. Nie zmarnujemy ani złotówki. To jedyny podatek w Polsce, który naprawdę warto płacić!:) Koszty poszczególnych operacji będą jawne, podobnie jak całe rozliczenie budżetu wojennego.
Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt POD JEDNYM DACHEM
Konto: 29 1050 1445 1000 0090 3004 7683 (ING Bank Śląski S.A.)


Powiedzieć o OPERACJI ZABIEG innym! Potrzebujemy też dobrego słowa, reklamy, informacji. Powiedz o OPERACJI ZABIEG innym, podaj im link do tego wątku, zachęć do poparcia OPERACJI. Informacja to potężna broń! Użyj jej w dobrej sprawie!


OPERACJA ZABIEG

Jedyna na świecie wojna sprawiedliwa!

Jedyny podatek, który warto płacić!

Jedyna wojna, którą może poprzeć pacyfista!  • Imię: Nigella
  • Płeć: kotka
  • Wiek: 5 lat
  • Miasto: Kraków
  • Zobacz więcej
  • Imię: Formanka
  • Płeć: kotka
  • Wiek: 9 lat
  • Miasto: Kraków
  • Zobacz więcej